Oficialus CM fan club Lietuvoje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Image
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Dėl forumo (4)

Go down 
+36
Nonsence
Marilė
frizeris
Moony
Dominyka
Orange dreams
sidabrinis
prieštarauk_man*
Vico
atira
Kisė.*
Clara
Kammy
Bella
Cami
Be_cukraus
Locura
Flooor!!
~Agne~
*Cenzūra
šalta_žiema**
missArgentina
Bety<3
Queen B
holiwuda
Leila
Black chocolate
Lietuvaitė
Atala
allegra
Dalia
Avietytė
Gretoonytė
Mymis.
poolic*
lyla
40 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriusPranešimas
frizeris
1 įspėjimas
frizeris



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2010-09-16, 17:14

Lietuvoje reikia, kad pradėtų rodyti kokį serialą iš Cris Morenos tipažo, gal atsigautų. Pvz.: casi angeles m8
Atgal į viršų Go down
Nonsence
Susimuši su Sol




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2010-09-16, 18:02

galėtų ir kažką naujo sukurt... Suspect
Atgal į viršų Go down
*Cenzūra
Te llevaste mis alas
*Cenzūra



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2010-09-18, 13:49

Jo, Cris Morenai naujovės praverstų. Nors visi aktoriai užaugo. Nors šiaip, norėčiau Casi Angeles pamatyt, nes nemačius. Laughing
Atgal į viršų Go down
Lietuvaitė
Išlendi iš Cruzo burtų skrynios




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2010-09-21, 08:04

Nu gi ne tik aktoriai, bet ir meees užaugom. Vienetai liko kuriems dar būtų įdomu tuos serialus žiūrėt. Man tikrai nebe Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Dalia
Te llevaste mis alas
Dalia



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2010-11-13, 16:00

Forumas tuoj dings, manau. Nes su senu taip buvo. Jei ilgą laiką nieks neparašo, jis tiesiog išsitrins.
Atgal į viršų Go down
Nonsence
Susimuši su Sol




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2010-11-15, 11:46

Labai gaila bounce. Aš mielai užsuku, tik retai, nes laiko tiek nebėra. Dėl serialų, tai aš matyt dar prie tų vienetų, man tokia nostalgija sukyla, kai pamatau kokią nuotrauką iš tų senesnių...
Atgal į viršų Go down
Dalia
Te llevaste mis alas
Dalia



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2010-11-15, 12:34

Aš irgi jaučiu nostalgiją.. pig confused
Atgal į viršų Go down
Summer.
Todo me da igual
Summer.



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-01-23, 14:55

Kad seniai čia buvau, o jėtus. Surprised Bet tai žiūriu ir forumas rimtai merdėja. Kaip gaila, o tokia nostalgija man ką tik užplaukė. drunk Toks pilnas būdavo foritas, tiek žmonių ir naujų post'ų. scratch
Atgal į viršų Go down
ExOtiCa
Susimuši su Sol
ExOtiCa



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-01-23, 19:15

man irgi paskutinėm savaitėm nostalgija užplaukė, kai prisiminsi kiek čia visko ir visų buvo... nespėdavai net puse perskaityt Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Vico
Chic@ dificil
Vico



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-02-11, 09:36

Bet gaila... Kai atsimeni, kiek ko buvo. Nors aišku, nieko amžino nėra.
Atgal į viršų Go down
Dalia
Te llevaste mis alas
Dalia



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-02-12, 15:17

žiūriu čia ne vienam nostalgija.. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Dovile
Chic@ dificil




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-13, 16:00

Didele nostalgija https://www.youtube.com/watch?v=vziwwWW-4YM&feature=related
aciu gyvenimui uz tokius patyrimus Very Happy aciu Cris morenai uz nuostabius serialus hihihi noreciau ka dmano vaikai uzuagtu su siais serialais dance
Atgal į viršų Go down
Adri
CM FC new one




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-14, 07:14

mane kartas nuo karto savaitgaliais irgi aplanko nostalgija, tai užsiregistravau pažiūrėt, kaip jūs gyvenate visi. smile6
Atgal į viršų Go down
Vico
Chic@ dificil
Vico



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-19, 23:21

Et, tos nostalgijos... Kaip sakant, seni geri laikai ir vis viena kita užklydus žinutė neduoda forumui galutinai "numirt". Smile

O, Adri. Lyg ir pamenu tave dar iš kelių meetų Vilniuje, kaip sekasi?
Atgal į viršų Go down
Adri
CM FC new one




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-20, 09:40

Sveika. Sekasi puikiai puikiai puikiai. Smile) Studijuoju, dirbu. Ir nors nelabai jau domiuosi aktorių veikla ir nežiūriu serialų, bet kartais paseku, kas vyksta per twitterį. Smile) bet ispanų kalbos aišku neužmiršau ir apskritai Lotynų Amerika vis arčiau manęs.Smile)))

O kaip tau sekasi???
Ir beje, tai negi forume nėra kartų kaitos? Neatsirado jaunų CM projektų faniukų? Smile))
Atgal į viršų Go down
ExOtiCa
Susimuši su Sol
ExOtiCa



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-20, 14:47

Deja bet ne :] Gal dėl to, kad tų projektų jau nerodo :] Dabar juk GG, TVD ir pnš :] Tai ne iki Cris Morenos jiems :]

O ką ir kur studini?;]]
Atgal į viršų Go down
Vico
Chic@ dificil
Vico



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-20, 23:59

Čia pritarsiu, dabar tiek naujų populiarų projektų, kaikuriuos rodo LT, tai ir keičiasi interesai jaunų žmonių. Smile

Man neblogai, taip pat studijuoju informatiką, planuoju į erasmus kitiems metams. Kuo šiaip dabar domiesi, užsiimi labiau?
Atgal į viršų Go down
Adri
CM FC new one




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-21, 07:42

Studijuoju žurnalistiką ir radijuj dirbu. Smile) o šiaip baigus univerą planuoju kokiem trim mėnesiam išvažiuot į Lotynų Ameriką. Porą mėnesių pasovanoriausiu kokioj Peru, o paskui pas draugus Smile)) (bet dar metai liko). Ir dar galvoju šią vasarą praktiką Ispanijos raidijuj atlikt, jei tik pavyks susiderint. Smile))

Tai va, o į Erasmus būtinai važiuok, jei tik gali. Puiki patirtis. Arba bent jau po kokius tarptautinius projektus reikia pavažinėt, nes kitaip užsisėdėsim Lietuvoje Smile))

Atgal į viršų Go down
ExOtiCa
Susimuši su Sol
ExOtiCa



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-27, 16:39

Aš irgi su erasmus planuoju į ispaniją arba portugaliją :]]]
Kaip tau pavydžiu dėl amerikos Surprised
Atgal į viršų Go down
Vico
Chic@ dificil
Vico



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-27, 22:56

Kokiam radijuj dirbi? :]
Ohoo, savanorystė Peru, Lotynų Amerika planuose, suuper. Aš ir norėčiau. Per kur čia taip planuoji?

ExOtiCa, nu va gal susitiksim netyčia. Kokiam univere mąstai Ispanijoj studijuot? Laughing Pavasarį gal ir?
Atgal į viršų Go down
ExOtiCa
Susimuši su Sol
ExOtiCa



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-28, 18:58

Tiap tiap, pavasari ;D Aš tai planuoju į tokį mažiuką miestuką prie vandenyno Cadiz :] O tu?
Atgal į viršų Go down
Vico
Chic@ dificil
Vico



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-03-31, 21:30

Galvoju apie Madridą, Valenciją, Barseloną arba Saragosą, t.y. tie, kur mano fakulteto specialybės yra pagal sąrašą. Smile O kaip paklius, kaip rasiu modulius reikiamus, bus matyt.
Atgal į viršų Go down
Adri
CM FC new one




Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-04-07, 21:06

Vico rašo:
Kokiam radijuj dirbi? :]
Ohoo, savanorystė Peru, Lotynų Amerika planuose, suuper. Aš ir norėčiau. Per kur čia taip planuoji?

ExOtiCa, nu va gal susitiksim netyčia. Kokiam univere mąstai Ispanijoj studijuot? Laughing Pavasarį gal ir?

Per savanorių programas. Tikrai galima rasti, tik ten pageidauja gerai mokėt ispanų. Smile
Atgal į viršų Go down
missArgentina
Chic@ dificil
missArgentina



Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty2011-04-10, 16:10

Ech, merginos aš ir užsukau čia pasižiūrėt, nes taip pat jaučiu nostalgiją Very Happy atrodo tiek seniai viskas buvo :O Aš net RW pradėjau žiūrėt, jaunystę primena ;D atrodo kad jau būčiau nugyvenus 30 kalendorinių metelių Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dėl forumo (4) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl forumo (4)   Dėl forumo (4) - Page 8 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dėl forumo (4)
Atgal į viršų 
Puslapis 88Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus CM fan club Lietuvoje :: F o r u m :: Help!-
Pereiti į: